Lista

Tutaj można dodawać propozycje tematów które powinny pojawić się najszybciej na naszej stronce. Nicki nie są obowiązkowe

Pro simy również o NIE modyfikowanie wpisów innych osób !!!

Przykładowe życzenie:

przemo_li Poproszę o dodanie tekstu o zarządzaniu procesami. A w szczególności o pokazanie co dzieje się wewnątrz funkcji fork() czy exec().

Golab Poproszę o dodanie tekstu opisującego wirtualny system plików w /proc z przykładami tworzenia pliku i katalogu. (http://www.geocities.com/ravikiran_uvs/articles/proc.html Spróbować nie zaszkodzi, czym dokładnie mógłbym się zająć ? /proc opis + funkcje :)

przemo_li przy okazji mkkp mógłbyś wyjaśnić co robią te dziwne newsy które ostatnio dodałeś ?? Mamy je przetłumaczyć ?? ;)

Nie chodzi o tłumaczenie, może kogoś zainteresują - ludzie pracują nad ciekawymi rzeczami. Wracam do mojego detektora use-after-free :)
Mkkp pogadaj ze mną na gg jeżeli masz jakieś pomysły c do naszej stronki. thx

przydalby sie jasny opis dodawania swoich (ew. podmieniania systemowych) syscall'i w jadrach 2.6.23 i w gore. W Google udostepniaja mase info na temat robienia tego na jadrach 2.4. Do 2.6 a szczegolnie tych nowszych to juz bieda jest… A tak po omacku to ciezko dodawac\zmieniac…

HOWTO
Powrót do startu

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.